2 shtepi ne rrugen Hasan Peishtina

Shitet nga: ali 22 Nën 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 72 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shiten 2 shtepi me 3.99ari ne rrugen hasan prishtina 89. Ferizaj shtepi e banuar me 72metra katror si dhe e mobiluar
Ndersa shtepia tjeter e ndertuar me standarte te mira me infrastruktur me 200 metra katror.
Bartja e prones bohet ne menyr automatike me gjitha dokomentacionet legale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim