2 shtepi ne ferizaj rruga emin duraku

Shitet nga: cima 18 Krr 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten 2 shtepi me 4 ari oborr ne rrugen ''emin duraku,, rrugica ''tahir meha,, ferizaj shtepit jan dy kateshe me siper faqe 150 m katror njera shtepi posedon sallonin, kuzhinen ,shpajzin ,3 dhoma gjumi ,dhe 2 banjo oborri pron shqiptari me dokumentacion te rregullt.Rruga ku gjenden shtepit eshte me uje ,kanalizim ,telefon ,inernet. Qmimi sipas marrveshjes tel 044 667 960 Arsimi. 044 343 320 Jeton Qeriqi. Ju mir presum flm per mir kuptim,tel-044343320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim