Agjensioni Patundshmërisë MY HOME

Shitet nga: myhomeferizaj@gmail.com Sot 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia në ferizaj prapa spitali në Ferizaj
shtëpia është e paisur me të gjitha kushtet e nevojshme per banim e mobiluar dhe e gatshme.
Ka gjithsej 3.80 ari oborr si dhe me gjitha infrastrukuren e nevojshme per jetesë.
Pronari shqiptarë të gjitha dokumentet në rregull

Për qdo informatë rreth Shitëblerjes mund të drejtoheni tek Agjensioni i autorizuar i Patundshmërisë MY HOME ,adresa rruga Dëshmorët e Kombit Përball ishë Shkollës Ekonomike.

Tel kontakt:
+386 49 952 204
+386 49 952 205
+386 49 952 206
+377 45 597 796-Viber
myhomeferizaj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim