DY SHTEPI ME LOKACION,HAPESIRE

Shitet nga: Xhelil 08 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten dy shtepi ne nje lokacion dhe hapesire shume komode dhe te pershtatshme

NJERA SHTEPI ESHTE 3 KATESHE.

-Ka dy sallona te medhenje me kuzhina dhe me tarasa.

-3 banjo per secilin kat

-2 kushina veq

-6 dhoma

-3 depo per mallra

-2 garazha per vetura

TJETRA SHTEPI ESHTE 1 KATESHE.

-Ka 4 dhoma te medhaja

-1 banjo

-E rregullume dhe shume komforte

Mbrapa shtepis nje kateshe eshte dhe nje garazhe per veture si dhe hapesire shtese per parking.

GJITHSEJ 7 ARI, ME 3 ARI OBORR

SHTEPIT JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

PER CDO INFORMATE SHTESE MUNDENI ME KONTAKTU NE EMAIL OSE NE NUMER TE TEL

FALEMINDERIT!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim