DY SHTEPI NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Shitet nga: Xhelil Sinani 26 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 9
Adresa: Nena Terez, Nr 22
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shiten dy shtepi ne nje lokacion dhe hapesire shume komode dhe te pershtatshme NJERA SHTEPI ESHTE 3 KATESHE. -Ka dy sallona te medhenje me kuzhina dhe me tarasa. -3 banjo per secilin kat -2 kuzhina veq -6 dhoma -3 depo per mallra -2 garazha per vetura TJETRA SHTEPI ESHTE 1 KATESHE. -Ka 4 dhoma te medhaja -1 banjo. E rregulluar dhe komode. Mbrapa shtepis nje kateshe eshte dhe nje garazhe per veture si dhe hapesire shtese per parking. GJITHSEJ 7 ARI, ME 3 ARI OBORR SHTEPIT JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. PER CDO INFORMATE SHTESE MUNDENI ME KONTAKTU NE EMAIL OSE NE NUMER TE TEL. JU FALENDEROJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim