Dy shtepia ne Ferizaj

Shitet nga: Prona-E 20 Maj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitetn dy shtepia ne lagjen e re,Shtepit jane te rregulluar dhe kane nje qmime shum te pershtatshem dhe jane shum ne vende te mir.
shtepit jan dy katshe dhe kan siperfaqe 8.9m2 dhe posedojn 4 ari trull
shtepit shiten sipas marrveshjes dhe kete e mundeson Agjensioni patundshmeris "PRONA-E"

Per informata me te hollsishme mund te kontatoni agjensionin
e-mail: shahini_genci@hotmail.com
tele:045450605
049433023
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim