Guri Punues dhe Ndertim "BEHARI"

Shitet nga: "Behari" 29 Gsh 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
"Behari" Kryejme keto pune: punime te ndryshme me Gur, me guri te ndryshem dhe punime stilistike nga guri si per Restourant etj. punojme Fontana, axhakk-kamina, furra dhe skara, shtrojme rrasa ne tok, dhe pune me tulla, dhe pune te ndryshme ne Kopsht-Oborr dhe Ndertim te Ulet.

Guri Natyra l(Lepenci), Gur Gaqke, Gur Malisheve Rrasa..etj... Tel: 045419894
044746498
Qmime te Volitshme !!!!!


Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim