Ipet shpia me qira me lokal

Shitet nga: lirim tusha 09 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
ipet shpia komplet me qira me gjith lokal 3 dhoma te fjetjes sallon dhe kuzhin vendi ne ferizaj rruga naim beka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim