Konsig - Shtepite e reja "LAGJJA ILIRIA"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 12 Krr 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
NE NDERTIM E SIPER

SHITEN: Shtëpite me 3 ari oborrë ne LAGJEN ILIRIA

Risi:
Filloi te banohet Lagjja ILIRIA (e para në Ferizaj) e cila do tju ofroj :Cilësi,atraktivitet,funksionalitet dhe rehati për kërkesat tuaja.

NË LAGJEN ILIRIA e cila do të shtrihet në mbi 8 hektarë ju do të keni:
1.Qendrën Tregëtare me mbi 30 000 m2 ,ku një nivel do të jetë garazha dhe 3 nivele afarizëm me 200 vend parkime.
2.Dy objekte të banimit kolektiv me këto hapësira: 84 m2,106 m2 dhe 136 m2
3.Do të ndërtohen 85 shtëpijë të dizajnuara extra dhe shumë funksionale ,do të jenë të njejta vetëm do të dallohen për nga madhësia.
4.Kopshtin apo këndin e lojrave për fëmijë si dhe dy terene sportive.

Lokacioni i Lagjjes ILIRIA është në Rr Driton Islami (afër Fabrikës së Bukës) dhe në një diametër prej 300-900 m përfshinë këtë infrastrukturë: Spitalin Rajonal,Qerdhen,Shkollë fillore ,,Ganimete Terbeshi,Policinë,Zjarrëfiksat,Qendrën e regjistrimit të automjeteve,Kompleksin Sportiv dhe Sallën Bill Clinton,Parkun e Qytetit ,Magjistralen Ferizaj-Shkupë etj,etj,

Infrastruktura e Lagjës ILIRIA:
Rrugët shumë të gjëra dhe ndriqim ,trotuarë,ujësjellës të veqantë për pije dhe ujësjellës alternativ për nevojat e tjera i cili do të jet pa shpenzime,rrjetin e kanalizimit për ujra atmosferik dhe ndamas kanalizimi për ujrat e zeza dhe posaqërisht Energjinë elektrike me lidhje të veqantë nga furnizuesi.

SIGURIA NË LAGJE:
Lagjja Iliria do të jetë e tipit të mbyllurë dhe do të monitorohet 24 orë.


Rr. Driton Islami , Ferizaj ( afer Fabrikes se Bukes)
Nr.Kontaktues +377 44 571 031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim