LINA-SHITEN 5ari Tokë në Rr.Marin Barleti 24/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kadri Zeka
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: Terren
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë:5 ari
Adressa; Kadri Zek-Rr.Marin Barleti
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

çmimi:12000 e/ari

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim