LINA-SHITEN 2SHTËPI+5ari obor,Rr.A/Gllavica53/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitën; Dy Shtëpi+5 ari obor
Kuadraturë; Shtëpi I-265m2
Shtëpi II-135m2
Lokacioni; Në Rrugën''Adem Gllavica''
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë
Infrastrukturë;Kompletë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim