LINA SHITEN DY SHTEPI ME 7.24ARI OBORR 57/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Arsim Beka
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten : Dy shtëpijë
Hapësirë: 300 m2 me 7.24ari oborrë
Adresa: Rr.Neredimes Arsim Beka
Sqarim:Njëra shtëpi është e re,sallon+kuzhinë,wc+b në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka tre dhoma gjumi,terasë dhe wc+b.
Ndërsa shtëpia tjetër është më e vjetër...

Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion të rregulltë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim