LINA SHITET SHTËPIA ME 21 ari NË SOJEVË 52/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 20 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia 200 m2
Oborrë:21 ari
Adresa:Sojevë veq 150 m larg rrugës kryesore përballë BondStillit.
Shtëpia është e re por e pa përfunduar mirpo ka komplet infrastrukturën.Ndrrohet edhe me banesë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim