LINA-SHITET SHTËPIA 2.4 ari- Rr N.Frashëri103/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia
Kuadraturë :200 m2
Oborr:2.4 ari
Adresa:Rr ,Naim Frasheri" vetëm 100 m larg nga rruga Ahmet Kaqiku
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim