LINA SHITET SHTEPIA+ 2.70ARI RR.PLESHINES 22/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR   900 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Raman Saliu
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 100m2
Oborrë;2.70 ari
Organizimi i mbrendshem:Garazhdë
K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,wc+banjo
K-II Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Pleshinës-Ramadan Saliu
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim