LINA SHITET SHTEPIA+ 73ARI OBORR NE GREME 34/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtëpia e re tre katëshe dhe e mobiluar komplet ka gjithashtu garazh dhe objekte të tjera përcjellëse.
Shtëpia ka 73 ari oborr dhe gjendet në një pozicion të mirë.
Dokumentacioni në rregull dhe pronë e shqiptarit.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim