LINA SHITET SHTEPIA+2ARI OBORR RR.I.BOLETINI95/16S

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" 20 Jan 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: ferizaj
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia(e mobiluar)
Oborr : 2 ari
Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,depo,një dhom gjumi,wc,terasë
K-II Tre dhoma gjumi,terasë,wc+banjo dhe nen kulem
Adressa; Rr.Isa Boletini
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim