LINA SHITET SHTEPIA 450m2+2ARI OBORR -FR 38/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 450 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia e mobiluarë
Kuadraturë: mbi 450 m2 ,tre kat banim + podrumi
Organizimi i mbrendshëm: qëndrimin ditorë+kuzhina,5 dhoma gjumi,dy banjo,
tri terasa,garazhë ,podrumë.

Lokacioni: Rr Pleshinës.
Pronari dhe dokumentacioni: Shqiptarë ,dokumentacioni në rregullë.

Çmimi shumë i volitshëm,

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku, afër Rest.ORCHIDE
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim