LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet : Shtëpia dy katëshe
Oborrë:5 ari
Adresa:Rr ,,Mujo Ulqinaku" Ulqin vetëm 250 m larg plazhit
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë

Ka mundësi ndrrimi me banesa apo shtëpijë në Prishtinë,Ferizaj

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim