LINA-SHITET SHTEPIA 7.5 ari ,Rr 28/Nëntori 14/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia një katëshe e banushme me 7.5 ari oborr në në pozicion shumë të mirë.Shtëpia gjendet në Rr 28 Nëntori .Trualli ka mundësi të përdoret për dy troje.
Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim