LINA-SHITET SHTEPIA ME 2hymje+2ari oborrë 29/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni''LINA'' Dje 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr.Nazmi Uksmajli
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtepia e gatëshme me dy hymje
Kuadratur: 250 m2
Oborri: 2 ari
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Lokacioni : Rr.Nazmi Uksmajli

Ndermjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut afër'' ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim