LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia
kuadraturë : 350 m2 me dy ari vend.
Shtëpia është e re dhe e mobiluar komplet.Kjo shtëpijë gjendet në vend shumë të mirë vetëm 30 m nga nënkalimi i qytetit.

Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë.
Shtëpija ka tre katë dhe tëgjitha dhomat jan të mobiluara ,nuk ka nevoj për investime të tjera.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; h_rizani@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim