LINA-SHITET Shtëpia 40ari dhe dy Shtalla 01/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Dje 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Papaz
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtepia me 40 ari dhe dy Shtalla
dhe gjithashtu eshte e paisur me te gjitha mjetet e prodhimit të gjumshtit
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Pronar;Shqipëtar
Lokacioni : Në Papaz
Dokumentacion;Ne Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim