LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 000 EUR   220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Lagjen Qëndresa
Sipërfaqe: 350 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 350m2
Oborrë; 4 ari
Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qendresa. Shtepia ka 350 m2 hapesire shfrytezuese dhe me 4 ari kopesht. Shtepia ne 348 m2 te saj ka kete renditje P+2, nje dhome dite, nje kuzhine,(trapezari të bukës) pese dhoma gjumi, tri banjo, nje wc, depo ushqimore, pese ballkona dhe garazha. Shtepia ka poashtu ngrohje qendrore, invertor dhe bunar me uj te pishem.
Shtepia eshte funksionale dhe oborr te mjaftueshem me komplet infrastrukturen.
Adressa;Lagjen Qëndresa-Prishtinë
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim