LINA-SHITET Shtëpia 5ari oborr, Rr.Varoshit13/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: rr.varoshit
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 280m2
Oborrë; 5 ari
Organizimi i mbrendshem:Nv I Dy Qendrime ditore+kuzhinë,wc
Nv-II Katër Dhoma gjumi,dy wc+banjo,terasë
Nv-III Dy dhoma gjumi
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Varoshit-Agim Bajrami afër Furres Orex
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim