LINA-SHITET Shtëpia 8.30ari oborr në Shtime47/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ruzhdi Saliu
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia
Oborr;8.30ari
Adresa:Rr.Rruzhdi Saliu(afer Pishave)
Dokumentacioni: Në rregullë
Shtëpia është dy katëshe e papërfunduarNdërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,,A.Kaqiku'' afër Rest. ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt. lina_banesa@hotmail.com
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim