LINA-SHITET Shtëpia(e mob),rrg.Ahmet Delija04/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 16 Shk 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia
Kuadraturë:270 m2 ( rreth 1 ari) komplet
Dokumentacioni : Në rregullë
Lokacioni: Në Rr Vll.Gërvalla (rrugica Ahmet Delija)

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim