LINA-SHITET Shtëpia me 3.48ari oborr. 83/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia
Oborr : 3.48 ari
Adressa; Rr.Driton Islami
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.
Çmimi i volitshėm.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti :Tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim