LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpija 200 m2 banim dhe 100 m2 podrumi
Shtëpija është komfor dhe renovuar kohën e fundit.Ka pozicion shumë të mirë dhe po ashtu ka 25 ari oborrë ku një pjesë është e mjellur me pemë të ndryshme.
Ka infrastrukturën e kompletuarë si rrugë,ujësjellës dhe kanalizim.
Është pronë e shqiptarit dhe dokumentacionin në rregullë.
Për një vlerë të shtëpisë pranohet kompenzim banes rrethë 100 m2.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
e-mail;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim