LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Kjo shtëpijë është luxoze dhe ka mobilje të shtrejta,është funksionale dhe nuk ka nevoj me investu as gjë,
Ka qëndrimin ditorë dhe kuzhinë,dy dhoma gjumi,dhomë për fëmijë,dhomë pune etj.
Është pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Kontakti:tel:044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim