LINA-SHITET Shtepia e re me 5ari- L.Janina 78/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet shtepia e re e cila ka 5 ari dhe është e gateshme për banim,vetem mobiljet i mungojnë.
Shtëpia është shumë funksionale dhe po ashtu ka pozicion të mirë ,gjendet në një lagje të urbanizuar dhe me infrastruktur kompletë.

Është pronë e shqiptarit dhe ka dokumentacion në rregull.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr, e Reqakut" afër ETC
Telefoni 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim