LINA-Shiten 2Shtëpi+8.62ari afër M.Eliabit 51/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Dje 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Adresa: Ali hajdari
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten; Dy Shtëpi
Kuadratur: 500m2
Oborri: 8.62 ari
Organizimi i mbrendshem:Shtëpia 1 K-I- Qendrimi ditor+kuzhine,wc+banjo,nje dhom gjumi
K-II- tri dhoma gjumi,wc+banjo dhe dy terasa+ ngrohje qendrore
Shtëpia 2 Kati përdhesë;Podrum
Kati-I;dy Qëndrim ditorë+kuzhinë,wc+banjo
Kati i II;Tre Dhoma Gjumi,wc+banjo
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Mbrapa Market Eliabi Rr,Ali Hadri
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim