LINA-Shiten 2Shtëpi me 10ari Rr.Dugagjinit107/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Dugagjini
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten; Dy Shtëpi
Kuadraturë; 300m2
Oborrë; 10 ari
Organizimi i mbrendshem:Garazhdë
K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,wc+banjo
K-II Dy dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Pleshines në Rr.Dugagjinit
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë
Sqarim;Mundet të Shitet vetem një Shtëpi me 5ari oborr


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim