LINA-Shiten DY Shtëpi+10 ari.Rr.V.Gërvalla 65/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 10
Adresa: furra flaka
Sipërfaqe: 400 m2
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten;Dy Shtëpi
Oborr;10 ari
Organizimi i mbrendshëm: K-I;Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+bterasë,depo.
K-II; Tre dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
K-III Një dhomë Pune
Adresa: Rr.Vëllëzrit Gërvalla(afër Furres Flaka)
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacioni;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt,lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim