LINA-Shiten Dy Shtëpijë me 7ari oborr. 20/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten : Dy shtëpijë
Hapësirë: 350 m2 me 7 ari oborrë
Adresa: Rr Pleshinës,vetëm 300 m larg nga rrethi i Neredimes.
Sqarim:Njëra shtëpië është e re dhe mobiluar ,sallon+kuzhinë,wc+b në katin e parë ndërsa në katin e dytë ka katër dhoma gjumi +kuzhinë dhe wc+b.
Ndërsa shtëpia tjetër është katrore dhe poashtu e banushme.ka një garazhë të madhe 20x5 m dhe depo për nevoja të tjera.

Prona është e shqiptarit dhe me dokumentacion të rregulltë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr,Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim