LINA-Shiten Shtëpijë T3A në Panorama-Residence

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Panorama -Residence
Sipërfaqe: 246.5 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten:Shtëpijë Tipi 3A
Sierfaqe banimi:246.5 m2
Parcela:5 + -
Organizimi i shtëpisë:
Suterni(Bodrumi) ku jan:
Garazha:23.8 m2
Ngrohtorja:7.3 m2
Depo:13.0 m2
Koridori:6.0 m2

Kati përdhesë:
Qëndrimi ditorë:22.5 m2
Kuzhina+tryezeria: 20.2 m2
Banjo: 4.1 m2
Terasa:12.6 m2
Koridori:8.7 m2
Parahyrja:3.7 m2
Shkallët:3.7 m2

Kati i parë:
Dhoma e fjetjes:17.2 m2
Garderoba:5.0 m2
Banjo:5.2 m2
Dhoma e fjetjes 15.0 m2
Dhoma e fjetjes: 12.0 m2
Ballkoni:7.3 m2
Koridori:6.5 m2
Banjo e përbashkët:4.1 m2
Shkallët:8.1 m2

Lagjja është projektuar me përkushtim dhe lokacioni është përzgjedhur duke ofruar pamje panoramike pikrisht nga malet e larta të Sharit,përballë majes së Lybetenit.
Lagjja ka një hapësirë prej 50 hektarësh ku do të ndërtohen edhe qerdhe,shkolla private,shtëpijë shëndeti,qendra tregtare,ambiente sportive dhe rekreacioni,shtigje për ecje dhe biciklista etj.
Poashtu Lagjja do të ketë një infrastruktur shumë funksionale si :rrugë të gjera,trotuarë,hapësira gjelbruse,ndriqim publik ,kamera sigurie dhe sigurim fizik.
Lagjja Panorama -Residence ka qasje në dy rrugët shumë të frekuentuara,kyqje në qytetin e Ferizajt dhe po ashtu ana tjeter në magjistralen Prishtinë-Shkupë.

Ndërmjetsues i autorizuar për shitje:Agjensioni LINA
tel:(+377)044/106-626 dhe (+383)044/172-626
add.info@Agjensioni-lina.com

Adresa:Rr,,Driton Islami''-Ferizaj
afër ETC-së
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim