LINA-Shitet Garazha AUTOKOZMETIKA,, KECA'' në Rr..

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet objekti Autokozmetika KECA komplet me paisje.
Ky objekt është i afirmuar dhe i përpunuar për biznes,ka pozicion shumë të mirë i kompletuar me mjete pune si dhe hapësirë të mjaftushme.

Ndërmjetësues i autorizuar Agjensioni,, LINA''
Adresa : Rr.Recakut afër'' ETC

tel.kontaktues 044/106-626
044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim