LINA-Shitet Objekti+Shtëpi 8ari oborr 96/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"LINA" Sot 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Fan Noli
Sipërfaqe: 750 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet; Objekti 400m2 dhe Shtëpia 300m2(e mobiluar) me 8ari oborr
Kati; Shtëpia III katëshe
Organizimi i mbrendshem; K-I;Kuzhinë+sallon,një dhom gjumi,wc,terasë
K-II;Tre dhoma gjumi ,banjo,terasë
K-III Dy dhoma gjumi,terasë
Adressa;Në Rr,Fan Noli
Pronar;Shqiptarë
Dokumentacion;Në Rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
Lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim