LINA-Shitet Objekti për biznes dhe banim -Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni LINA Sot 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Rr e Pleshines
Sipërfaqe: 950 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Ferizaj
Shitet:Objekti me lokal dhe tre kate banim me hyrje te veqanta ku secili kat ka qëndrimin ditorë me kuzhinë,tri dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasa.
Lokali ka 175 m2 dhe është i gatëshëm për punë,poashtu podrumi me 200 m2 është funksional.
Dy kate të banimit jan të mobiluara perfekt,kan ngrohje qendrore dhe klimatizim dhe të gatëshme për banim ndërsa kati i tretë nuk ka mobilje.
Objekti është në qytet në rrugë shumë frekuentuese dhe pamje të bukur.
Ky objekt është në parcelën prej 5 ari,pronë e shqiptarit dhe dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.rRecakut afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim