LINA-Shitet Rest-Motel DENLOR në Sojevë- 42/16SH

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Restaurant--Motel DENLOR në Sojevë i cili është i kompletuar me të gjithë inventarin për Restaurant,dy salla dasmash,30 dhoma pushimi,diskotekën dhe 60 ari tokë për rreth restaurantit.

Ndërmjetsues i autorizuar është Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim