LINA-Shitet Shtëpia 220 m2 në Rr.K. Zeka 106/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia
Kuadraturë: Banim 220 m2 dhe tre ari oborrë.
Organizimi i mbrendshëm:Qëndrim ditorë+kuzhina,5 dhoma gjumi,dy banjo,garazhë,terasa
Adresa:Rr Kadri Zeka
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim