LINA-Shitet Shtëpia +7ari, Rr Vll.Gërvalla 06/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet : Shtëpia
Kuadraturë : 135 m2 e mobiluar
Oborri : 7 ari
Adresa: Rr Nënë Tereza veq 100 m largë nga Rr Vll.Gërvalla.
Shtëpia ka komplet infrastrukturë dhe është e banushme dhe ka inventarë dhe mobilje shumë të mira,si dhe ka edhe garazhë për veturë .
Shtëpia ka qasje në dy rrugë të asfaltuara.
Po ashtu shtëpia mund të ndrrohet me tokë edhe në periferi të qytetit me një çmimi real.


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr ,e Reqakut" afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim