LINA-Shitet Shtëpia 10ari oborr-Rr A.Bytyqi76/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet : Shtëpia e re dy katëshe+ podrum
Organizimi i mbrendshem: K-I- qendrimin ditore+kuzhina,nje dhome gjumi,wc+b,depo,dhe garazhen.
K-II-tri dhoma gjumi,wc+b,terasa.
Kjo shtëpijë ka pozicion shumë të mirë edhe për lokale biznesi sepse është pikëlidhëse e rrugës Rexhep Bislimi,Rr Hasan Prishtina,Rr Kadri Zeka si dhe Rr Astrit Bytyqi e po ashtu kjo rrugë sipas planit urbanisti shumë shpejt do të lidhet me magjistralen Prishtinë -Ferizaj -Shkup.
Shtepia është e mobiluar dhe shumë funksionale dhe po ashtu ka oborr te mjaftueshem dhe për dy shtëpijë.Pronari eshte shqiptar dhe ka dokumentacionin ne rregull.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr, Driton Islami" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim