LINA-Shitet Shtëpia 12 ari në Rr Varoshit 43/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia e cila gjendet rrethë rrugës kryesore e cila shkon nga Ferizaji në drejtim të Gërlicës.
Shtëpia ka podrum,lokal përdhesë dhe banim kati naltë,
Komplet parcela ka 12 ari e cila mund të ndahet edhe në parcela më të vogla.
Prona është e shqiptarit dhe ka dokumentacion në rregullë.

çmimi:10000 e/ari

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim