LINA-Shitet Shtëpia 1ari obor -Rr.F.Agani 85/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fehmi Agani
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia
Oborr : 1 ari
Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,depo,wc,terasë
K-II Tre dhoma gjumi,terasë,wc+banjo
Adressa; Rr.Fehmi Agani( Shtëpia lidhet me dy rrugë Rr.e Varoshit dhe Rr,e Gilanit)
Infrastruktur;Kompletuarë
Pronari: Shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa : Rr, Driton Islami" afër ETC
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim