LINA-Shitet Shtëpia 230m2+3ari -Rr H.Braha 49/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia +3 ari
Shtëpia është e pa përfunduar plotësisht,ka oborrë
Kjo shtëpijë gjendet në Rr H,Braha jo larg nga L.e re.Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Kontakti: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr.Recakut afer ETC

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim