LINA-Shitet Shtëpia+3 ari në Rr D.Islami 26/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia
Oborri:3 ari me gjitë shtëpijë
Shtëpija një katëshe por e banushme
Lokacioni:Rr Driton Islami (veq 30 m larg rrugës kryesore)
Opcioni i ndrrimit është i mundshëm me banesë të gatëshme së paku dy dhoma të fjetjes dhe salloni(80 deri 95 m2.)

Shtëpija është pronë e shqiptarit dhe ka dokumentacionin në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim