LINA-Shitet Shtëpia 3 ari oborr- Rr,Driton101/16SH

Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, Dje 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet; Shtëpia me 3 ari oborr
Kuadraturë; 100m2
Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,banjo+wc
Adressa; Në Rr.Driton Islami-Ferizaj
Pronari; Shqipëtar dhe Dokumentacion në Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim