LINA-Shitet Shtëpia+31.5ari rreth rruges 71/16SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia
Hapësirë:31.5 ari truall
Adresa:Nekodim-Ferizaj
Dokumentacioni: Në rregullë
Toka gjendet në pozicion shumë të mirë dhe ka komplet infrastrukturën.

Ka mundësi që për një vlerë të pranohet një apo dy banesa kompenzim.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim