LINA-Shitet Shtëpia 350m2 +5ari e mobiluar në Rr..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 12 Qer 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Shtëpia me 350 m2 dhe e mobiluar shumë mirë
Oborrë: 5 ari
Organizimi i mbrendshëm: K-I-: qëndrimin ditor,dhomë pritje,dhomë pune,kuzhinë,depo dhe wc+b.
K-II- dy dhoma fjetje,dhomë pune,dhomë për fëmijë,dhomë për garderobë
,wc+b,dhe dy terasa.po ashtu edhe garazhë
Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.
Adresa: Rr .Tomas Mendela-veq 30 m nga Rr Varoshit(rruga është e gjer 6 m)
Çmimi i volitshëm dhe po ashtu ka mundësi të pranohet një banesë kompenzim për një vlerë të shtëpisë.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim